Herceg Novi, Rooms, Apartments, Private Accommodation, Vacation, Hercegnovi, Montenegro, Boka Kotorska, Topla, Herceg-Novi    
 
  Sobe i Apartmani za iznajmljivanje  

Rooms and Apartments for rent

   
                   
•  SPEND YOUR VACATION AT THE MOST BEAUTIFUL PART OF HERCEG NOVI  •  WE ARE AVAILABLE THE WHOLE YEAR  •  Tel: + 382 (0)31 323 640  •  WELCOME  •

Ћ И Р И Л И Ц А

L A T I N I C A
  E-mail        
  Home Page
  R o o m s
  Apartments
  Location
  Sea View
  Special Offers
  C O N T A C T
   
     
 

Herceg Novi, Pokoje, Apartamenty, Kwatery prywatne, Wynajem Vacancy, Hercegnovi, Czarnogóry, Boka Kotorska, Zatoka Kotorska, Topla, Herceg-Novi, Zatoka Kotorska, Pensjonat w Herceg Novi, wolne pokoje, mieszkania tanie, pensjonat Tomanovic, zakwaterowanie w Czarnogórze, Igalo, wynajem nieruchomości w Herceg Novi Czarnogóra, Hostel, Dostępne pokoje noclegi

 

Witamy na naszej stronie! Zaprezentujemy Państwu niniejszym naszych obiektów noclegowych w mieście Herceg Novi, Czarnogóra. W najpiękniejszej części miasta, w Topla, wynajmujemy trzy pokoje i trzy apartamenty typu studio znajduje się w naszym pensjonacie. Wszystkie pokoje znajdują się na tym samym piętrze i posiada osobne wejście, co z nim poszczególne jednostki domu.
Chcielibyśmy wcześniej podkreślić kilka cech, które czynią pobyt w naszym noclegi wyjątkowo przyjemne:
 
• Wszystkie pokoje i apartamenty są klimatyzowane
• Dostawa świeżej wody jest stała niezależnie od ewentualnych ograniczeń wody
• sąsiedztwo obiektów noclegowych jest spokojna i przyjemna zakresie hałasu formie dyskoteki i bary otwarte-powietrze.
• centrum miasta i plaży jest bardzo blisko do mieszkania (10 i 5 minut pieszo)
• W każdym pokoju i jeden apartament posiada zadziwiający widok na morze

Pokoje do wynajęcia:
- Dwa pokoje dwuosobowe (pokoje nr 1 i nr 3)
- One trzyosobowy pokój (pokój nr 2)
- Kuchnia
- Dwie łazienki
 Trzy akcje pokoje jedna kuchnia i dwie łazienki.
Pokoje znajdują się na piętrze oddzielone domu prywatnym z osobnym wejściem. O takich cechach całej powierzchni (podłoga) może również być wynajmowane jako trzy pokojowe mieszkanie.
Wszystkie pokoje wyposażone są w doskonałym stanie, klimatyzację, indywidualne balkony, TV oraz pięknym widokiem na morze. Goście zakwaterowani w pokojach mają w dyspozycji wspólne miejsce w ogrodzie, stół i krzesła.
Sprzątanie łazience i WC jest wykonywane codziennie.
Nasze mieszkanie jest regularnie rejestrowane i sklasyfikowano dwie gwiazdki.
Dostawa świeżej wody jest stała niezależnie od ewentualnych ograniczeń wody

Mieszkania do wynajęcia:
 - Jedno podwójne apartament (Apartament No.1)
- Dwa Trzy apartamenty
    (Apartamenty nr 2 i nr 3)

Każdy apartament posiada własną kuchnię i łazienkę.
Wszystkie trzy apartamenty są w doskonałym stanie. Klimatyzacja, TV, widok na morze. Apartamenty mają jedną wspólną duży taras z poszczególnych stoły i krzesła dla każdego mieszkania.
Nasze mieszkanie jest regularnie rejestrowane i sklasyfikowano dwie gwiazdki.
Dostawa świeżej wody jest stała niezależnie od ewentualnych ograniczeń wody

Jak do nas trafić? - Jak do nas trafić?
Najłatwiej dostać się do nas jest po głównych drogach samochodowych od głównej stacji PKS w Herceg-Novi w kierunku miasta Igalo. To zajmuje tylko 5 minut pieszo (500 m) i osiągnie nasz dom, który jest umieszczony z lewej strony.
Jeśli jednak idą w tym samym silnikiem drodze z odwrotnym kierunku (od miasta Igalo), niż byłoby to radzimy wziąć dworca głównego policji orienteer. Z głównego policji zajmuje również 5 minut pieszo (500 m) wraz z silnikiem drogi w kierunku centrum Herceg-Novi. Nasz dom w tej sprawie zostanie umieszczony po prawej stronie.
Część miasta Herceg-Novi, gdzie nasz dom znajduje się nazywa Topla. Nasz adres jova Bijelica ulica, nr 17. Należy pamiętać, że po prawej stronie dom nr 17, strona dźwigu nr 15. Topla jest częścią miasta, który jest starszy terenach zamieszkanych niż centrum miasta Herceg-Novi. Topla jest o wiele bardziej atrakcyjna dla codziennego życia, ponieważ jej łagodny mikroklimat jest bardziej przyjemne niż w innych częściach miasta lub Boka Kotorska w ogóle. Topla''''w Serbii oznacza''''Warm.
Nasz dom położony jest w takiej samej powierzchni co Huguest Hotel Sun Resort. Tylko co znajduje się na wyższym poziomie gruntu, powyżej hotelu.
Od naszego domu i hotelu znajduje się ulica Njegoseva. Możesz też do nas dojechać od ulicy. Mapa z naszymi sąsiadami pokaże, jak.
Ważne jest, aby wspomnieć, że rzeczywiste mapy Herceg-Novi ma naszej ulicy sporządzone nieprawidłowo. Więc lepiej jest zapomnieć o mapie i wykonaj następujące naszych wskazówek. My również nie jest zalecane używanie urządzeń GPS, ponieważ również nie dokładnie pokazać nasze położenie. Zresztą Jeśli napotkasz trudności ze znalezieniem nas, niż nie wahaj się zadzwoń do nas, abyśmy mogli znaleźć i ciebie.
Dojazd:
Z naszych apartamentów można łatwo i szybko dotrzeć do głównych miejscowości w okolicach miasta.
• Najbliższa plaża i nadmorskiej promenady - mniej niż 5 min. iść
• Centrum miasta - mniej niż 10 minut. iść
• City Marina''Skver''- 10 min. iść
• Igalo miasta - około 15 min. iść
Sklep spożywczy: 50 m, Restauracja: 100 m, apteka: 300 m Dworzec autobusowy: 500 Pogotowie: 500
Inne udogodnienia, że nasza lokalizacja:
Oprócz sąsiedztwie wszystkich ważnych i interesujących punktów w mieście, nasz hotel oferuje kilka korzyści, które ogólnej poprawy komfortu:
• Niesamowity widok na morze (zwłaszcza z pokoi)
• Ciche i spokojne sąsiedztwo
• sąsiedztwie parking, w odległości 2 m od wejścia do domu.

 

 
     
   

---  Developed by Tomanovic Herceg Novi GuestHouse, 2005 - 2015 ---