Herceg Novi, Rooms, Apartments, Private Accommodation, Vacation, Hercegnovi, Montenegro, Boka Kotorska, Topla, Herceg-Novi    
 
  Sobe i Apartmani za iznajmljivanje  

Rooms and Apartments for rent

   
                   
•  SPEND YOUR VACATION AT THE MOST BEAUTIFUL PART OF HERCEG NOVI  •  WE ARE AVAILABLE THE WHOLE YEAR  •  Tel: + 382 (0)31 323 640  •  WELCOME  •

Ћ И Р И Л И Ц А

L A T I N I C A
  E-mail        
  Home Page
  R o o m s
  Apartments
  Location
  Sea View
  Special Offers
  C O N T A C T
   
     
 

Herceg Novi, izby, apartmány, ubytovanie v súkromí, Vacancy Rentals, Hercegnovi, Čierna Hora, Boky Kotorskej, Zátoka Kotor, Topľa, Herceg-Novi, Kotor zálive, Penzión v Herceg Novi, Voľný izby, Lacné Apartmány, GuestHouse Tomanovic, ubytovanie v Čiernej Hore, Igalo, prenájom nehnuteľností v Herceg Novi Čiernej Hore, Hostel, Dostupné ubytovacia izby

 

Vitajte na našich stránkach! My sa vám týmto naším ubytovacích zariadení v meste Herceg Novi, Čierna Hora. V najkrajšej časti mesta, v Topľa sme prenájmu tri izby a tri štúdio-apartmány sa nachádzajú v našom penzióne. Všetky izby sú umiestnené na rovnakom poschodí a majú samostatný vchod s ním robiť jednotlivých jednotiek v dome.
Radi by sme v predstihu, aby zdôraznil niekoľko funkcií, ktoré robia pobyt v našom ubytovania mimoriadne príjemné:
 
• Všetky izby a apartmány sú vzduch-stabilizuje
• Dodávka pitnej vody je konštantná bez ohľadu na prípadné obmedzenia vody
• Okolité pre ubytovacie zariadenie je pokojná a príjemná forma ďaleko hluk diskoték a open-air "bary.
• Centrum mesta a pláž je pomerne blízko k bytu (10 až 5 minút chôdze)
• V každej izbe a jeden apartmán má úžasný pohľad na more

Izby k prenájmu:
- Dva dvojlôžkové izby (izby č.1 a č.3)
- Jeden třílůžkový pokoj (izba č 2)
- Kuchyňa
- Dva Kúpeľne
 Tri izby majú spoločnú kuchyňu a dve kúpeľne.
Izby sú umiestnené v samostatných poschodí súkromného domu s vlastným vchodom. S takýmito vlastnosťami celý priestor (podlaha) by mohla byť aj prenajať ako Třípokojový byt.
Všetky izby sú vo výbornom stave, air-conditioned, jednotlivé balkóny, TV, a krásnym výhľadom na more. Hostí ubytovaných v izbách majú k dispozícii zdieľané miesto v záhrade so stolom a stoličkami.
Upratovanie kúpeľne a WC sa vykonáva každý deň.
Naše ubytovanie je riadne zaregistrovaní a kategorizované sa dvoma hviezdičkami.
Dodávky pitnej vody je konštantná bez ohľadu na prípadné obmedzenia vody

Byty na prenájom:
 - Jeden dvojlôžková apartmán (apartmán č 1)
- Dve tri lôžkové apartmány
    (Apartmány č 2 a č 3)

Každý apartmán má vlastnú kuchyňu a kúpeľňu.
Všetky tri apartmány sú vo výbornom stave. Air-condition, TV, výhľad na more. Apartmány majú jedno spoločné veľká terasa s jednotlivými stoly a stoličky pre každý byt.
Naše ubytovanie je riadne zaregistrovaní a kategorizované sa dvoma hviezdičkami.
Dodávky pitnej vody je konštantná ohľadu na prípadné obmedzenia vody

Kde nás nájdete? - Ako sa k nám dostať?
Najjednoduchší spôsob, ako sa k nám dostať, je sledovať hlavný motor-road od hlavnej autobusovej stanice v Herceg Novi-Igalo smerom k mestu. To trvá len 5 minút chôdze (500 m) a dostanete náš dom, ktorý je umiestnený na ľavej strane.
Ak ste však idú rovnakým motorom-cesta z opačného smeru (od mesta Igalo), ako by sme naznačujú, že budete mať hlavné policajné stanice a orientačný bežec. Polícia z hlavnej stanice to trvá aj 5 minút chôdze (500 m), pozdĺž diaľnice smerom k motor-stred Herceg-Novi. Náš dom v tomto prípade bude umiestnený na pravej strane.
Časť mesta Herceg-Novi, kde sa nachádza náš dom, sa nazýva Topľa. Naša adresa je Jova Bijelica ulica, č p. 17. Upozorňujeme, že po pravej strane dom č 17, výťah strana má č 15. Topľa je súčasťou mesta, ktoré je v skutočnosti starší ako obytné plochy v centre mesta Herceg-Novi. Topľa je oveľa atraktívnejší pre každodenný život, pretože jeho mierne mikro-klíma je príjemnejšia ako v ostatných častiach mesta alebo Boky Kotorskej všeobecne. ''''Topľa v srbčine znamená''''Warm.
Náš dom sa nachádza v rovnakej oblasti ako Huguest Hotel Sun Resort. Iba sme sa nachádzajú na vyššej úrovni krajiny, nad hotelom.
Od nášho domu a hotela je Njegoseva ulici. Môžete tiež k nám ľahko z tejto ulice. Mapa nášho okolia vám ukáže, ako na to.
Je dôležité spomenúť, že aktuálne mapy Herceg-Novi sa naša ulica neoprávnene čerpané. Takže je lepšie zabudnúť na mape a len podľa našich pokynov. Tiež neodporúčame používať GPS zariadení, pretože tí tiež nie sú presne ukázať naše umiestnenie. Každopádne Ak narazíte na akékoľvek ťažkosti pri hľadaní, ako nás, neváhajte nám zavolať, aby sme mohli nájsť a vyzdvihnúť vás.
Vzdialenosti:
Od našich apartmánov sa dá ľahko a rýchlo dostať hlavné lokality v okolí mesta.
• Najbližšie pláže a prímorskej promenáde - menej ako 5 min. prechádzka
• Centrum mesta - menej ako 10 min. prechádzka
• Mesto marina Skver''''-10 min. prechádzka
• Igalo mesta - asi 15 min. prechádzka
Obchod: 50 m, Reštaurácia: 100 m, lekárne: 300 m Autobusové nádražie: 500 m Záchranná služba: 500 m
Iné vymoženosti, ktoré má naša pozícia:
Okrem blízkosti všetkých dôležitých a zaujímavých miest v meste, je naša ubytovanie ponúka niekoľko výhod, ktoré by sa zvýšilo celkové komfort:
• Amazing výhľadom na more (najmä z miestnosti)
• Pokojné a pokojnom prostredí
• okolie parkovisko, len 2 m od vchodu do domu.

 
     
   

---  Developed by Tomanovic Herceg Novi GuestHouse, 2005 - 2015 ---