Herceg Novi, Rooms, Apartments, Private Accommodation, Vacation, Hercegnovi, Montenegro, Boka Kotorska, Topla, Herceg-Novi    
 
  Sobe i Apartmani za iznajmljivanje  

Rooms and Apartments for rent

   
                   
•  SPEND YOUR VACATION AT THE MOST BEAUTIFUL PART OF HERCEG NOVI  •  WE ARE AVAILABLE THE WHOLE YEAR  •  Tel: + 382 (0)31 323 640  •  WELCOME  •

Ћ И Р И Л И Ц А

L A T I N I C A
  E-mail        
  Home Page
  R o o m s
  Apartments
  Location
  Sea View
  Special Offers
  C O N T A C T
   
     
 

Herceg Novi, pokoje, apartmány, ubytování v soukromí, Vacancy Rentals, Hercegnovi, Černá Hora, Boky Kotorské, Zátoka Kotor, Topľa, Herceg-Novi, Kotor zálivu, Penzion v Herceg Novi, Volný pokoje, Levné Apartmány, GuestHouse Tomanovic, ubytování v Černé Hoře, Igalo, pronájem nemovitostí v Herceg Novi Černé Hoře, Hostel, Dostupné ubytovací pokoje

 

Vítejte na našich stránkách! My se vám tímto naším ubytovacích zařízení ve městě Herceg Novi, Černá Hora. V nejkrásnější části města, v Topľa, pronajímáme tři pokoje a tři studio-apartmány se nacházejí v našem penzionu. Všechny pokoje jsou umístěny na stejném patře a mají samostatný vchod s ním dělat jednotlivých jednotek v domě.
Rádi bychom v předstihu, aby zdůraznil několik funkcí, které činí pobyt v našem mimořádně příjemné ubytování:
 
• Všechny pokoje a apartmány jsou vzduch-stabilizuje
• Dodávka pitné vody je konstantní bez ohledu na případné omezení vody
• Čtvrť na ubytovací zařízení je klidná a příjemná forma daleko hluku diskoték a open-air "bary.
• Centrum města a pláž je poměrně blízko k bytu (10 a 5 minut chůze)
• V každém pokoji a jeden apartmán má úžasný pohled na moře

Pokoje k pronájmu:
- Dva dvoulůžkových pokojů (pokoje č.1 a č.3)
- Jeden třílůžkový pokoj (pokoj č. 2)
- Kuchyně
- Dva Koupelny
 Tři pokoje mají společnou kuchyň a dvě koupelny.
Pokoje jsou umístěny v oddělených patře soukromého domu se samostatným vchodem. S takovými vlastnostmi celý prostor (podlaha) by mohla být také pronajmout jako Třípokojový byt.
Všechny pokoje jsou ve výborném stavu, air-conditioned, jednotlivé balkony, TV, a krásným výhledem na moře. Hosty ubytované v pokojích mají k dispozici sdílené místo v zahradě se stolem a židlemi.
Úklid koupelny a WC se provádí každý den.
Naše ubytování je řádně zaregistrovaní a kategorizovány se dvěma hvězdičkami.
Dodávky pitné vody je konstantní bez ohledu na případné omezení vody

Byty k pronájmu:
 - Jeden dvoulůžkový apartmán (apartmán č. 1)
- Dvě tři lůžkové apartmány
    (Apartmány č. 2 a č. 3)

Každý apartmán má vlastní kuchyň a koupelnu.
Všechny tři apartmány jsou ve výborném stavu. Air-condition, TV, výhled na moře. Apartmány mají jedno společné velká terasa s jednotlivými stoly a židle pro každý byt.
Naše ubytování je řádně zaregistrovaní a kategorizovány se dvěma hvězdičkami.
Dodávky pitné vody je konstantní bez ohledu na případné omezení vody

Kde nás najdete? - Jak se k nám dostat?
Nejjednodušší způsob, jak se k nám dostat, je sledovat hlavní motor-road od hlavního autobusového nádraží v Herceg Novi-Igalo směrem k městu. Zabere to jen 5 minut chůze (500 m) a dostanete se na náš dům, který je umístěn na levé straně.
Pokud jste však jdou stejným motorem-cesta z opačného směru (od města Igalo), než bychom naznačují, že budete mít hlavní policejní stanice a orientační běžec. Policie z hlavního nádraží to trvá i 5 minut chůze (500 m), podél silnice směrem k motor-střed Herceg-Novi. Náš dům v tomto případě bude umístěn na pravé straně.
Část města Herceg-Novi, kde se nachází náš dům, se nazývá Topľa. Naše adresa je Jova Bijelica ulice, č. p. 17. Upozorňujeme, že po pravé straně dům č. 17, výtah strana má č. 15. Topľa je součástí města, které je ve skutečnosti starší než obytné plochy v centru města Herceg-Novi. Topľa je mnohem atraktivnější pro každodenní život, protože jeho mírné mikro-klima je příjemnější než v ostatních částech města nebo Boky Kotorské obecně. ''''Topľa v srbštině znamená''''Warm.
Náš dům se nachází ve stejné oblasti jako Huguest Hotel Sun Resort. Pouze jsme se nacházejí na vyšší úrovni země, nad hotelem.
Od našeho domu a hotelu je Njegoseva ulici. Můžete také k nám snadno z této ulice. Mapa našeho okolí vám ukáže, jak na to.
Je důležité zmínit, že aktuální mapy Herceg-Novi se naše ulice neoprávněně čerpané. Takže je lepší zapomenout na mapě a jen podle našich pokynů. Také nedoporučujeme používat GPS zařízení, protože ti také nejsou přesně ukázat naše umístění. Každopádně Pokud narazíte na jakékoli potíže při hledání, než nás, neváhejte nám zavolat, abychom mohli najít a vyzvednout vás.
Vzdálenosti:
Od našich apartmánů je možné snadno a rychle dostat hlavní lokality v okolí města.
• Nejbližší pláže a přímořské promenády - méně než 5 min. procházka
• Centrum města - méně než 10 min. procházka
• Město marina Skver''''- 10 min. procházka
• Igalo města - asi 15 min. procházka
Obchod: 50 m, Restaurace: 100 m, lékárny: 300 m Autobusové nádraží: 500 m Záchranná služba: 500 m
Jiné vymoženosti, které má naše umístění:
Vedle blízkosti všech důležitých a zajímavých míst ve městě, je naše ubytování nabízí několik výhod, které by se zvýšila celková komfort:
• Amazing výhledem na moře (zejména z místnosti)
• Klidné a klidném prostředí
• okolí parkoviště, jen 2 m od vchodu do domu.

 
     
   

---  Developed by Tomanovic Herceg Novi GuestHouse, 2005 - 2015 ---